SALSA - BACHATA - KIZOMBA - ZOUK  DANSLESSEN BIJ JOU IN DE BUURT!

 

Contact

Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00u tot 14.00u. Kies hieronder uw stad:

Amersfoort: 06-34590422  |  amersfoort@salsaventura.nl
Delft: 085-0685508  |  delft@salsaventura.nl
Den Haag: 06-20855560  | denhaag@salsaventura.nl
Dordrecht: 06-46716701  |  dordrecht@salsaventura.nl
Gouda: 079-8883839  |  gouda@salsaventura.nl
Rotterdam: 06-20855560  |  rotterdam@salsaventura.nl
Utrecht: 06-34590422  |  utrecht@salsaventura.nl
Zoetermeer: 079-8883839  |  zoetermeer@salsaventura.nl

Het hoofdkantoor is bereikbaar via mail op info@salsaventura.nl en op telefoonnummer 085-1117776.
Indien u de voicemail krijgt zijn al onze lijnen bezet. Laat a.u.b. een bericht achter of stuur een mailtje.

Contactformulier

3 + 13 =

Adresgegevens

Adres hoofdkantoor
Bleijenburg 1
2511 VC DEN HAAG

Postadres
Salsaventura
Postbus 211
2501 CE DEN HAAG

Gegevens

Kamer van Koophandel
KVK: 27161725

Bankrekening
IBAN: NL77 INGB0009510939 t.n.v. Salsaventura BV te Den Haag

BTW nummer
8177.79.437 B01

Contactgegevens

Telefoon
(085) 1 117 776 (ma t/m vr van 10.00 tot 14.00 uur)
06-43983210 (dringende gevallen)

Email
algemeen: info@salsaventura.nl
marketing en communicatie: maaike@salsaventura.nl
financiën, klachten en personeelszaken: morry@salsaventura.nl

X