fbpx

WIL JE SNEL OOK HET AANBOD IN EEN VAN DE ANDERE STEDEN BEKIJKEN?

Contact

Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00u tot 14.00u. Kies hieronder uw stad:

Almere: 06-47567976 Bankrekening NL57RABO0336399006 tnv Dancacontigo thodn Salsaventura Almere  almere@salsaventura.nl
Amersfoort: 06-47567976 Bankrekening NL57RABO0336399006 tnv Dancacontigo thodn Salsaventura Amersfoort     amersfoort@salsaventura.nl
Amsterdam: 06-47567976 Bankrekening NL57RABO0336399006 tnv Dancacontigo thodn Salsaventura Amsterdam  amsterdam@salsaventura.nl
Delft: 085-0685508 Bankrekening: NL26ABNA0509067441 tnv Totally Zouk thodn Salsaventura Delft     delft@salsaventura.nl
Den Haag: 06-20855560 Bankrekening: NL76KNAB0257985751 tnv Ache thodn Salsaventura Den Haag en Rotterdam denhaag@salsaventura.nl
Dordrecht: 06-46716701 Bankrekening NL31ABNA0861886518 Ulani thodn Salsaventura Dordrecht          dordrecht@salsaventura.nl
Gouda: 079-8883839 Bankrekening NL15RABO0332794563 tnv Barnassu thodn Salsaventura Gouda en Zoetermeer gouda@salsaventura.nl
Rotterdam: 06-20855560 Bankrekening: NL76KNAB0257985751 tnv Ache thodn Salsaventura Den Haag en Rotterdam rotterdam@salsaventura.nl
Utrecht & Zeist: 06-27258550 Bankrekening: NL13TRIO0379347695 tnv Salsaventura Utrecht  utrecht@salsaventura.nl
Zoetermeer: 079-8883839 Bankrekening NL15RABO0332794563 tnv Barnassu thodn Salsaventura Gouda en Zoetermeer zoetermeer@salsaventura.nl

Het hoofdkantoor is bereikbaar via mail op info@salsaventura.nl en op telefoonnummer 085-1117776.
Indien u de voicemail krijgt zijn al onze lijnen bezet. Laat a.u.b. een bericht achter of stuur een mailtje.

Stuur ons een bericht

13 + 11 =

Adresgegevens

Postadres
Salsaventura
Postbus 211
2501 CE DEN HAAG

Gegevens

Kamer van Koophandel
KVK: 27161725

Bankrekening
IBAN: NL77 INGB0009510939 t.n.v. Salsaventura BV te Den Haag

BTW nummer
8177.79.437 B01

Contactgegevens

Telefoon
(085) 1 117 776 (ma t/m vr van 10.00 tot 14.00 uur)
06-43983210 (dringende gevallen)

Email
algemeen: info@salsaventura.nl
marketing en communicatie: maaike@salsaventura.nl
financiën, klachten en personeelszaken: morry@salsaventura.nl

X