Locaties

ALMERE
Buurtcentrum de Cartoon, Gerrit Th. Rotmanlaan 28

AMERSFOORT
Icoon Theater, Leeghwater 1
De Observant, Stadhuisplein 7

DELFT
Dansschool Totally Zouk, Ampereweg 24

DEN HAAG
Dansschool vd Meulen-Wesseling, laan van Meerdervoort 50
Zeeheldentheater, Trompstraat 342

DORDRECHT
Energiehuis, Noordendijk 148
Body & Mind Centre Difference, De Jagerweg 225

GOUDA
Gouda Studio’s, Oosthaven 12

ROTTERDAM
Balletschool Staluse Pera, Heemraadssingel 235
Dansstudio Swing in Rhythm, Willem Buytewechstraat 34
De Machinist, Willem Buytewechstraat 45
Station Hofplein, Raampoortstraat 30

UTRECHT
Sportcafe de Dreef, Schooneggendreef 27

ZEIST
De Boskapel, Laan van Beek en Royen 43

ZOETERMEER
2B-Home, Dr. J. W. Paltelaan 103
Snowworld, Buytenparklaan 30
Release Academy, Zanzibarplein 23

Contact gegevens per stad

Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00u tot 14.00u. Kies hieronder uw stad:

Almere: 06-47567976 | almere@salsaventura.nl 
Amersfoort: 06-34590422 | amersfoort@salsaventura.nl
Amsterdam: 06-47567976 | amsterdam@salsaventura.nl
Delft: 085-0685508 | delft@salsaventura.nl
Den Haag: 06-20855560 | denhaag@salsaventura.nl
Dordrecht: 06-46716701 | dordrecht@salsaventura.nl
Gouda: 079-8883839 | gouda@salsaventura.nl
Rotterdam: 06-20855560 | rotterdam@salsaventura.nl
Utrecht & Zeist: 06-34590422 | utrecht@salsaventura.nl
Zoetermeer: 079-8883839 | zoetermeer@salsaventura.nl

Het hoofdkantoor is bereikbaar via mail op info@salsaventura.nl en op telefoonnummer 085-1117776.
Indien u de voicemail krijgt zijn al onze lijnen bezet. Laat a.u.b. een bericht achter of stuur een mailtje.

Salsaventura Almere - de Cartoon

Salsaventura Amersfoort - De Observant

Salsaventura Amersfoort - Icoon Theater

Salsaventura Amsterdam - Chassé Dance Studio's

Salsaventura Delft - Dansschool Totally Zouk

Salsaventura Den Haag - vd Meulen-Wesseling

Salsaventura Den Haag - Zeeheldentheater

Salsaventura Dordrecht - Body & Mind Cente Difference

Salsaventura Gouda - Gouda Studio's

Salsaventura Rotterdam - De Machinist

Salsaventura Rotterdam - Station Hofplein

Salsaventura Rotterdam - Dansstudio Swing in Rhythm

Salsaventura Rotterdam - Balletschool Staluse Pera

Salsaventura Utrecht - Sportcafé de Dreef

Salsaventura Zeist - De Boskapel

Salsaventura Zoetermeer - 2B Home

Salsaventura Zoetermeer - Release Academy

Salsaventura Zoetermeer - Snowworld

X